porcelana obrazek


Regalia to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma, która produkuje i sprzedaje ekskluzywne towary na drodze bezpośredniego kontaktu z klientami. Wyroby marki Regalia pojawiły się na rynku w roku 1998 i od tego czasu systematycznie zyskują uznanie wśród tysięcy klientów w całej Polsce.

Regalia to słowo, które wywodzi się z języka staropolskiego i oznacza insygnia władzy królewskiej, takie jak: korona, berło, jabłko, miecz. W sensie metaforycznym Regalia, jako nazwa firmy, wskazuje na absolutną dominację jakości polskiego produktu nad produktami zagranicznymi oraz najlepszą z możliwych obsługę klienta.

Potwierdzeniem przywiązania do polskich wartości jest fakt, że firma powstała wyłącznie przy udziale polskiego kapitału i do dnia dzisiejszego nie posiada zagranicznych udziałów. Towary marki Regalia, od samego początku produkowane w Polsce, odznaczają się najwyższą jakością, starannością wykonania i dbałością o detale. Taki profil firmy przyczynia się do odnoszonych sukcesów i jest zgodny z oczekiwaniami coraz większej liczby Polaków, którzy poszukują polskich wyrobów najwyższej jakości.