porcelana obrazek

Wszystkie działania firmy Regalia i jej pracowników oparte są o dwie podstawowe idee, które zrodziły się wraz z powstaniem firmy.

Promowanie polskich produktów.

Regalia to polska firma, polskie produkty i najwyższa jakość wyrobów, które dorównują, a często nawet przewyższają produkty zagraniczne. Dzięki popieraniu i promowaniu patriotyzmu gospodarczego Regalia pozytywnie wpływa na polską gospodarkę, co jest bardzo istotne w dobie globalizacji. Firma tworzy atrakcyjne miejsca pracy, a cały uzyskany kapitał inwestuje wyłącznie w Polsce.

Promowanie kultury polskiego stołu

Jednym z podstawowych zadań firmy jest promowanie i szerzenie polskiej kultury oraz tradycji, szczególnie dotyczących stołu. Szalone tempo dzisiejszego życia oraz napływ obcej kultury i związanych z nią obyczajów doprowadziło do wyparcia takich wartości z wielu polskich domów. Dzięki firmie Regalia elegancko zastawiony stół przestał być przywilejem ... jest dostępny dla każdego. Dzisiaj każdy Polak może powrócić do tradycji swoich przodków i cieszyć się obecnością najbliższych członków rodziny oraz przyjaciół podczas wspólnych posiłków i biesiad w uroczystej oprawie i miłej atmosferze.

Regalia chcąc zaspokoić potrzeby wszystkich swoich klientów zapewnia im najlepszą z możliwych obsługę oraz indywidualne podejście do potrzeb i wymagań każdej osoby. Firma szczyci się doskonale wyszkolonymi menadżerami i przedstawicielami, którzy bardzo dobrze znają produkty i potrafią profesjonalnie je zaprezentować zarówno klientom indywidualnym jak i całym grupom zainteresowanych osób. W oparciu o potrzeby klientów i na ich indywidualne zamówienia powstają towary marki Regalia. W wielu przypadkach są to produkty posiadające indywidualne cechy, a przez to niepowtarzalne.